O NAS - Strona dla każdego
15385
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15385,bridge-core-2.2.8,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

O NAS

O NAS

Tworzymy nowoczesne, funkcjonalne i przejrzyste strony www.
Specjalizujemy się w tworzeniu funkcjonalnych i estetycznych stron internetowych. Tworzymy przynoszące dochód i przyjazne dla użytkownika sklepy internetowe. Dbamy o to, aby nasze projekty były dobrze spozycjonowane i łatwe do wyszukiwania.
Pracujemy głównie w systemie WordPress. System ten jest silnikiem, z którego korzysta co czwarta strona internetowa na świecie. Nie bez powodu. Korzystanie z tego systemu jest bardzo intuicyjne, dodatkowo zapewnia dużą elastyczność i szerokie możliwości rozbudowy strony. Wprowadzanie zmian i nowych treści na stronie nie sprawia problemu użytkownikowi.
POZNAJ NAS
JAKUB

JAKUB

Założyciel STRONY DLA KAŻDEGO. Dba o poprawne działanie stron i optymalne ustawienie treści. Najlepiej czuje się w WordPress i Woocommerce. Poza pracą aktywny społecznik, historyk i wielbiciel Tolkiena oraz Pratchetta.

ELIZA

ELIZA

Dba o wygląd graficzny stron. Lubi zadania wymagające kreatywności. Zajmuje się marketingiem STRONY DLA KAŻDEGO. Projektantka wnętrz i stoisk targowych